Bąbel - Ciekawe Strony

Fotele biurowe Warszawa - mebletercja.pl

Fotele biurowe Warszawa

Ku zadowoleniu architektów wnętrz, lekarzy, a przede wszystkim samych urzędników kampania na fotele biurowe i krzeseł przyniosła zadawalające rezultaty i dziś są one traktowane równie profesjonalnie co inne meble biurowe. Warszawa może przy tym pochwalić się nawet firmami, które produkują wyłącznie wysokiej klasy krzesła i fotele biurowe zamawiane przez przedsiębiorców działających nie tylko na terenie kraju, ale również poza jego granicami.


Fitness Bielsko Biała - modelarniafitness.pl

Fitness Bielsko Biała

Od wielu lat wspomagamy Kobiety w osiągnięciu wymarzonych celów, nie tylko w zakresie wyglądu, ale i kondycji organizmu. Modelarnia oferuje fitness dla Kobiet w Bielsko-Białej, posiadając na terenie ośrodka między innymi własną siłownię, strefę cardio, gabinety SPA, a także sale do wykonywania ćwiczeń grupowych.


Indywidualna Nauka Pływania - www.plywanieti.com

Indywidualna Nauka Pływania

Wstydzisz się tego, że nie umiesz pływać? Nic straconego! Wystarczy, że skontaktujesz się z TOTAL IMMERSION, którzy organizują specjalne, indywidualne, dostosowane do poziomu danej osoby kursy. Dzięki nim szybko nauczysz się kraula, delfina czy też jakiejkolwiek innej techniki, a przede wszystkim przestaniesz się bać.


Kurs spadochronowy - www.szkolaskoczkow24.pl

Kurs spadochronowy

Szybowanie w przestworzach to jednak ogromne wyzwanie dla organizmu oraz możliwość sprawdzenia własnej gotowości i elastyczności fizycznej. Takie przedsięwzięcia wiążą się z ogromnym wysiłkiem wynikającym m.in. z konieczności utrzymania stabilnej sylwetki ciała. Dlatego też organizujemy kursy spadochronowe, które obejmują zarówno szkolenie teoretyczne, jak i praktyczne. To także sposobność na poznanie tajników sportów ekstremalnych oraz wykorzystanie wiedzy już w trakcie rzeczywistego spadania.


www.amphibia.pl