Gienek - Ciekawe Strony

Tłumacz - https:

Tłumacz

Nasza firma działa na polskim rynku już od ponad 15 lat i zajmuje się przekładami w ponad 30 językach z całego świata. Nasz tłumacz oferuje zarówno translacje zwykłe, jak i przysięgłe, a ponadto proponuje przekłady z języków branżowych i specjalistycznych. Proponujemy między innymi słownictwo angielskie, niemieckie czy też hiszpańskie.


Usługi PPOŻ Warszawa - https:

Usługi PPOŻ Warszawa

Kontrola gaśnic i hydrantów, sprawdzenie dróg ewakuacyjnych czy przeprowadzenie próbnych alarmów to podstawa cyklicznych szkoleń związanych z przepisami BHP. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi ppoż. w Warszawie, których uzupełnieniem jest dystrybucja, implementacja oraz konserwacja nowoczesnych systemów oraz urządzeń.


Pierwsza Pomoc Przedmedyczna kurs - https:

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna kurs

Chcesz wiedzieć, jak reagować w przypadku, gdy czyjeś zdrowie lub życie są zagrożone? Zapraszamy na nasz cykl szkoleń, na których poruszamy takie zagadnienia jak pierwsza pomoc przedmedyczna. Kurs obejmuje zbiór czynności, które należy wykonać w stosunku do osoby poszkodowanej, zanim jeszcze przyjedzie karetka.


Kursy językowe - https:

Kursy językowe

Szkoła Activecom zaprasza serdecznie na profesjonalne kursy językowe. Wrocław - tutaj mogą Państwo zapoznać się z najlepszymi możliwościami na rozszerzanie swoich kompetencji. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo usatysfakcjonowani naszą ofertą. Kompetentna kadra, doskonałe warunki do nauki, a co najważniejsze - świetna atmosfera sprzyjająca zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Nasza oferta nauki w szkole Acrivecom to idealna propozycja dla osób, dla których ważny jest ich osobisty rozwój. Zapraszamy.


Szkolenia prawnicze - https:

Szkolenia prawnicze

Nasza firma realizuje kursy z zakresu wynagrodzeń, kadry kierowniczej, uprawnień, urlopów, służby zdrowia oraz wiele innych. Prowadzone są przez nas również szkolenia prawnicze m.in. na rok 2023 (wprowadzone w związku z tym rządowe zmiany w kodeksie). W tej gałęzi gospodarki działamy już od wielu lat!


www.amphibia.pl