Gienek - Ciekawe Strony

Żeliwo sferoidalne - www.oz-srem.com.pl

Żeliwo sferoidalne

Żeliwo sferoidalne jest nazywanie inaczej żeliwem szarym. W żeliwie sferoidalnym występuje grafit w postaci kulistej (skupienia sferoidalne). Żeliwo sferoidalne otrzymuje się poprzez modyfikację wspomnianego wcześniej żeliwa szarego, ale o bardzo niewielkim stężeniu fosforu i siarki. Sferoidyzatorami są cer lub magnez. Żeliwo sferoidalne można odkształcać nie uszkadzając go.


Botoks Poznań - www.estime.poznan.pl

Botoks Poznań

Kiedy pomyślimy o relaksie okazuje się, iż przyda nam się w tym zakresie profesjonalne wsparcie, szczególnie po zimie, przyda się nam Botoks. Poznań ma wiele zabiegów, kiedy nasza forma i stan naszej skóry pozostawia wiele do życzenia powinniśmy koniecznie pomyśleć o zabiegach takich jakie pozwolą nam na to, by poczuć się lepiej. W chwili kiedy wiemy jak wiele szans na nas czeka powinniśmy wykorzystywać to co daje nam codzienność, to co jest dla nas szansą na sukces.


Kancelaria prawna Bydgoszcz - www.adwokat.bydgoszcz.eu

Kancelaria prawna Bydgoszcz

Nasza zaufana kancelaria prawna to dobry pomysł dla klientów, którzy lubią indywidualne nastawienie oraz doskonale dopracowane kanony obsługi klientów. Pełen zakres usług świadczonych przez naszą kancelarię dostępny jest na stronie http://www.adwokat.bydgoszcz.eu/ - serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.


Zawiasy do szkła - www.multiakcesoria.pl

Zawiasy do szkła

W naszym asortymencie znajdą Państwo również wysokiej jakości zawiasy do szkła. To elementy odznaczające się niezwykłą funkcjonalnością i solidnością. Zawiasy do szkła, które proponujemy zostały specjalnie dostosowane do potrzeb naszych klientów. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.


Lamówka bawełniana - www.abet.com.pl

Lamówka bawełniana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, w ramach której wykonujemy także dla Państwa, na specjalne zamówienie lamówki bawełniane, które umożliwiają Państwu tworzenie specjalistycznej odzieży dla kobiet i mężczyzn, która idealnie sprawdzi się w specyfice wykonywanej przez Państwa pracy. Nasze produkty wykonujemy niezwykle precyzyjnie i terminowo dla naszych klientów, zapewniając im przy tym najbardziej atrakcyjne ceny wykonywanych przez nas usług. Zachęcamy do kontaktu!


Obsługa BHP Warszawa - futura-bhp.com

Obsługa BHP Warszawa

Posiadamy 10-letnie doświadczenie w organizacji szkoleń dla przedsiębiorstw z zakresu zasad bezpieczeństwa na terenie Warszawy. Oferowana przez nas obsługa BHP zawiera nadzór nad właściwymi procedurami w firmie czy zajęcia dla pracowników, a także studentów. Prowadzimy kursy w języku polskim, a także po angielsku, francusku czy rosyjsku.


Audyt systemów oświetlenia - centrumenergetyki.com.pl

Audyt systemów oświetlenia

W swojej działalności zajmujemy się sprawdzaniem efektywności energetycznej źródeł światła w przedsiębiorstwach. Oferujemy audyt systemów oświetlenia oraz określenie efektu ekologicznego i ekonomicznego podjętego przedsięwzięcia. Tworzymy inwentaryzację techniczną oraz charakterystykę wraz z oceną optymalnych wariantów możliwych zmian.


www.amphibia.pl