Kleks - Ciekawe Strony

Gabinet urologiczny - https:

Gabinet urologiczny

Gabinet Urologiczny w Gdańsku oferuje profesjonalną pomoc urologa. dr n. med. Artur Ruciński jest lekarzem specjalistą, który posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Zdobywał je w czasie praktyki oraz licznych kursów i szkoleń. Zapewniamy rzetelną diagnozę i dostosowany do niej rodzaj leczenia. Zapraszamy!


Okulista Białystok - https:

Okulista Białystok

Wśród wielu newralgicznych badań wzroku, niektóre mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa innych osób. Nasz okulista przeprowadzi więc także tak zwane badania profilaktyczne, szczególnie niezbędne w przypadku kierowców. Wyobraźcie sobie bowiem Państwo tylko, jakie zagrożenie na drodze powodują niedowidzące osoby z prawem jazdy. W obrębie tej samej kategorii przeglądów weryfikujemy też osoby chcące posiadać broń, pracujące na wysokościach bądź przy komputerze. Koniecznie odwiedźcie nas w Białymstoku!


Keratyna do włosów - https:

Keratyna do włosów

Nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne latem, trudności w rozczesywaniu, uszkodzenia działaniami mechanicznymi (suszenie, modelowanie) - kreatyna do włosów polecana w Hair Medica pomaga podczas pielęgnacji kosmyków, w czasie odbudowy po wyżej wymienionych zjawiskach i jako skuteczne nawilżanie włosów.


gabinet usg - https:

gabinet usg

Jestem lekarzem ze specjalizacją z radiologii oraz diagnostyki obrazowej. Prowadzę prywatny gabinet USG we Włocławku. Wykonuję badania radiologiczne tarczycy, piersi, jąder, jamy brzusznej i innych narządów wewnętrznych człowieka. Na podstawie wywołanych zdjęć stawiam diagnozę i proponuję metodę leczenia.


Okulista cennik - https:

Okulista cennik

Pacjentami naszej placówki są dzieci - od lat najmłodszych do wieku nastoletniego. W trakcie wizyty sprawdzamy ostrość widzenia, ruchomość gałki ocznej czy widzenie stereoskopowe, na podstawie których okulista stawia diagnozę. Cennik wizyty dostępny jest na naszej stronie internetowej. W naszej placówce przyjmujemy płatności kartą.


Leczenie alkoholizmu Poznań - terapiaodwykowa.pl

Leczenie alkoholizmu Poznań

Pomagamy osobom borykającym się z uzależnieniami natury behawioralnej oraz związanym z użyciem substancji psychoaktywnych. Do naszego ośrodka w Poznaniu przyjmujemy również pary, gdzie jeden z partnerów zmaga się z uzależnieniem. Podczas terapii zapewniamy wsparcie psychologiczne, które w założeniu ma dopełniać leczenie alkoholizmu.


Ortopeda Warszawa - https:

Ortopeda Warszawa

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem kontuzji narządu ruchu. Współpracujemy z wieloma związkami i klubami, choć obsługujemy nie tylko profesjonalnych sportowców, ale wszystkie aktywne fizycznie osoby, które doznały urazu. Kwalifikujemy do rehabilitacji i operacji. Nasz ortopeda przyjmie Cię w Warszawie na zabieg lub konsultację.


Terapia par Poznań - https:

Terapia par Poznań

Bez względu na rodzaj problemu z jakim się Państwo borykacie, niezbędne do całkowitego odzyskania równowagi psychicznej może się okazać wybranie do psychoterapeuty. W Poznaniu przyjmują psychologowie pragnący udzielić pomocy i wyposażyć klientów w narzędzia niezbędne do zadbania o własne dobro na co dzień. Prowadzą one terapię uzależnień, która może polegać zarówno na indywidualnych, jak i grupowych sesjach. Również małżeństwa mogą wybrać się do nich na terapię par, podczas której będą próbować ratować związek.


Prowadzenie ciąży - https:

Prowadzenie ciąży

Prowadzenie ciąży to niezwykle odpowiedzialne zadanie, dlatego warto je powierzyć profesjonalistom. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że dowiesz się wszystkiego o ciąży i porodzie. Powierz prowadzenie swojej ciąży doświadczonemu lekarzowi i ciesz się z każdego dnia, w którym Twoje maleństwo zdrowo się rozwija. Nasi lekarze chętnie odpowiadają na wszystkie nurtujące Cię pytania, co pozwoli Ci dobrze przygotować się do porodu. Gdy nadejdzie już czas rozwiązania będziesz pewna, że wykonałaś wszystkie badania, a maleństwo jest bezpieczne!


Szyna CPM wypożyczalnia - https:

Szyna CPM wypożyczalnia

Bezpieczne i bezbolesne poruszanie się po wypadkach lub urazach najczęściej jest znacznie utrudnione. Aby okres rekonwalescencji przebiegał prawidłowo, warto zaopatrzyć się w przedmioty pomocnicze typu szyna cpm. Nasza wypożyczalnia udostępnia tego rodzaju sprzęt. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz.


Maść przeciwbólowa - https:

Maść przeciwbólowa

Osoby regularnie uprawiające sport, biegacze czy pracownicy fizyczni narażeni są na dolegliwości mięśniowe, urazy oraz stłuczenia. Maść przeciwbólowa to środek występujący w różnych wariantach. Do wyboru mamy zarówno żele chłodzące, jak i rozgrzewające. Każda z wersji stosowana jest w różnych przypadkach.


Laryngolog Mysłowice - https:

Laryngolog Mysłowice

W naszej placówce medycznej ulokowanej w Mysłowicach wykonasz szereg podstawowych badań, takich jak diagnoza słuchu, szyi czy jamy ustnej. W naszej placówce swój gabinet ma między innymi laryngolog, który pracuje zarówno w sposób komercyjny, jak i w ramach kontraktu z NFZ. Godziny przyjęć uzależnione są od umówionych wizyt.


Wosk do depilacji - https:

Wosk do depilacji

Jeśli chcesz, aby Twoje nogi były gładkie, miękkie i idealnie ogolone - zajrzyj na naszą stronę internetową! Udostępniamy w niej najlepszy wosk do depilacji, który jest niezawodny w każdej sytuacji. Dzięki naszej ofercie poczujesz się atrakcyjnie i komfortowo. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu!


Usługi pielęgniarskie - https:

Usługi pielęgniarskie

Niektóre osoby, z różnych względów medycznych, wymagają specjalistycznej opieki. Firma świadczy usługi pielęgniarskie w domu pacjentów. Opieka w warunkach domowych może mieć pozytywny wpływ na samopoczucie chorego, a niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest brak konieczności dojeżdżania do placówki medycznej.


Produkty konopne - https:

Produkty konopne

Jesteśmy dumni ze swojej oferty internetowej, ponieważ zawiera praktycznie wszystko, co potrzebne jest dla zdrowego wyglądu, ciała i skóry. Starannie selekcjonujemy nasz asortyment, efektem czego są powstałe delikatesy ekologiczne - takie, w których zrobisz zakupy pełne zdrowia. Tylko u nas, w jednym miejscu, przykładowo: kosmetyki i witaminy naturalne, przyprawy i zioła, zdrowa żywność, produkty konopne, suplementy. Oferujemy także darmową dostawę zamówionych produktów, a szczegółową informację na ten temat znajdziecie Państwo na stronie naszego sklepu.


Sklep medyczny Bydgoszcz - https:

Sklep medyczny Bydgoszcz

Jeśli jesteś w trakcie rehabilitacji, albo potrzebujesz specjalnych sprzętów do leczenia urazów, to sprawdź nasz sklep medyczny w Bydgoszczy. Klientom oferujemy kołnierze i stabilizatory, a także balkoniki, kule, piłki, taśmy oraz maty. Nasze usługi kierujemy zarówno do szpitali,jak również dla klientów indywidualnych.


Witrektomia cena - https:

Witrektomia cena

Wśród wskazań do zabiegu znajdują się: odwarstwienia siatkówki, otwory plamki żółtej, powikłania po chirurgii zaćmy, wylewy podsiatkówkowe, zapalenie wnętrza gałki ocznej i wiele innych. Witrektomia w cenie zależnej od stopnia zaawansowania wady jest przeprowadzana w tylnym odcinku gałki ocznej, na ciele szklistym i siatkówce.


AMD Warszawa - https:

AMD Warszawa

W naszej klinice zdrowie wykonujemy zabieg iniekcji doszklistkowej. Polega on na podaniu substancji czynnej do wnętrza gałki ocznej. Zabieg stosuje się w przypadku chorób siatkówki, zwłaszcza AMD, czyli zwyrodnienia plamki związanej z wiekiem. Celem tej terapii jest zahamowanie postępu choroby. Nasza klinika znajduje się w Warszawie.


Badanie urodynamiczne - https:

Badanie urodynamiczne

Odpowiednio wczesne postawienie diagnozy w przypadku chorób takich jak np. gruczolak prostaty umożliwia natychmiastowe wdrożenie leczenia. Metody, które wykorzystywane są w rozpoznaniu to m.in. badanie urodynamiczne, które polega na testowaniu wahań ciśnienia moczu w pęcherzu oraz podczas jego oddawania.


Banany liofilizowane - https:

Banany liofilizowane

Od dawna wiadomo, że sezonowe produkty są ważną częścią diety, ze względu na ich liczne właściwości odżywcze. Dajemy klientom możliwość spożywania niektórych z nich przez cały rok, ponieważ w naszej ofercie dostępne są banany liofilizowane, które mogą stać się zdrowym dodatkiem do posiłków. Wytwarzamy także wersję, która nadaje się o koktajli i jogurtów.


www.amphibia.pl